Ολοκλήρωση της δράσης “Απλώνω ευτυχία – Δυναμώνω τη Φλόγα στην καρδιά”

Με την ευκαιρία της ολοκλήρωσης της δράσης μας «Απλώνω ευτυχία-Δυναμώνω τη Φλόγα στην καρδιά» θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους γονείς, τους/τις μαθητές/τριες και τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας για τη συμβολή τους στην πολύ όμορφη εκδήλωση που πραγματοποιήθηκετην Παρασκευή 19 Απριλίου στην πλατεία του Αγίου Νικολάου. Ακόμη ευχαριστούμε για τη συμμετοχή τους το 2ο Δ.Σ. Αρτέμιδας-Κάτω Λεχωνίων, το 28ο Δ.Σ. Βόλου, το Δ.Σ. Άλλης Μεριάς, το Πειραματικό Δ.Σ. Πορταριάς, το Ειδικό Σχολείο Αγριάς και βέβαια τη ΦΛΟΓΑ Μαγνησίας για την άψογη συνεργασία μας! Στόχος μας ήταν μέσα από αυτή τη σύμπραξη η προσφορά και η αλληεγγύη στον συνάνθρωπο που έχει ανάγκη, γιατί τελικά ευτυχία είναι ΚΑΙ η χαρά του να δίνεις!