61931

Περιμένοντας τα Χριστούγεννα!

Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος, περιμένουμε με μεγάλη χαρά και ανυπομονησία τα Χριστούγεννα!!!

Εκτός του ότι εμείς, οι μαθητές της Στ' τάξης, συμμετέχουμε στην έκθεση ζωγραφικής, που διοργανώνει ο Δήμος Βόλου - σε συνεργασία με την Α/θμια Εκπαίδευση Ν. Μαγνησίας, φτιάξαμε και πανέμορφες -και πανεύκολες- χριστουγεννιάτικες καρτούλες στην τάξη, για να ευχηθούμε σε όλους να περάσουν όμορφα και ήρεμα τις γιορτές των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς!

Να σας ενημερώσουμε, επίσης, ότι όσοι επιθυμούν να δουν τα έργα μας, δεν έχουν παρά να πάνε στο Πολιτιστικό Κέντρο Ν. Ιωνίας και να δουν την έκθεση, που έχει στηθεί εκεί, και θα παραμείνει ως τις αρχές του Νέου Έτους!

Κ Α Λ Ε Σ     Γ Ι Ο Ρ Τ Ε Σ     Σ Ε    Ο Λ Ο Υ Σ !!!