Κ Δ Α Π Νεάπολης

...Ναι, ναι! Ήρθε επιτέλους η μέρα που είχαμε κανονίσει να επισκεφθούμε το ΚΔΑΠ Νεάπολης!

Σήμερα, λοιπόν, Πέμπτη, 14/4/2016, οι μαθητές της Ε' τάξης του 1ου Δημοτικού Σχολείου Άνω Λεχωνίων και η δασκάλα μας, κ. Αφροδίτη Τσιμπανάκου, επισκεφθήκαμε το Κέντρο Δημιουργικής Απασχόλησης στη Νεάπολη και παρακολουθήσαμε το τρίωρο πρόγραμμα “Πάμε Βιβλιοθήκη;”, στα πλαίσια του προγράμματος “Ράλι

Ανάγνωσης – Φιλαναγνωσία”.

Τρεις ώρες, που κύλησαν σαν το νερό! Και επειδή μια εικόνα = χίλιες λέξεις, δείτε τις παρακάτω φωτογραφίες...